MOTORISEERITUD MAASTIKUMÄNG

Motoriseeritud maastikumäng

Ettevõtte töökollektiivis ühtse meeleolu ja sõbraliku õhkkonna loomiseks sobib hästi motoriseeritud maastikumäng. Maastikumäng on mees- või naiskondlik (või segakondlik) võistlus, kus pannakse proovile kogu kollektiivi koostöövalmidus, julgus,ettevõtlikkus, huumorimeel ja kohanemisvõime. Mängus osaleb 2-10 võistkonda seega 4-50 inimest, kes peavad 4 tunni jooksul selgitama välja omavahelise paremusjärjestuse. Mängu alguses jagatakse gruppidele laiali kogu vajalik riist- ja tarkvara ning saadetakse nad seejärel võistlustulle.

Osavuse ja aktiivse mõttetöö tulemusena selgub parim võistkond.

Riietuse puhul peab samuti arvestama aastaajaga ning sellega, et tegevus toimub nii autos, kui väljaspool, mis tähendab, et kantav riietus peaks võimaldama mugavalt liigutada ning ühlasti olema avatud mustaks saamisele.

Vaata motoriseeritud maastikumängu pilte galeriist, uuri hinnakirja või võta meiega ühendust ja teeme Sinu seltskonnale parima pakkumise.

Kui leiad, et tahad maasturi roolis pikemat rännakut ette võtta, siis loe ka Safarite kohta.

Motoriseeritud maastikumängu korraldame aastaringi!

PrintFriendly

Powered by WordPress | Free cell phones brand new for sale. | Thanks to Best at&t deals, Facebook Games and Conveyancing