MAASTURISAFARI

UAZ\'i Safari

Kui otsite oma seltskonnale aktiivset tegevust vabas õhus, siis üks maasturi-i safari erineval aastaajal on igati omal kohal. Arvestama peab sellega, et minimaalne rajale minevate autode arv on kaks (üks saab teisele vajadusel abiks olla) ning ühte liikumisvahendisse mahub korraga 1-5 inimest. Safari kestvuse ja ülesehituse osas saame kindlasti kokkuleppele, kuid välja on kujunenud, et nelja tunnine roolikeeramine on osalejatele piisav väljakutse. Rajad on valitud nii, et seal saaks liigelda nii 18, kui ka 68 aastane. Üritusel on kaasas meiepoolsed instruktorid, kes juhendavad ning abistavad. Safari eesmärk ei ole kihutada, autosi lõhkuda või tahtlikke kehavigastusi tekitada vaid pakkuda inimestele maastikusõidu elamusi ja kogemusi koos asjakohaste nõuannetega. Riietuse puhul peaks arvestama aastaajaga. Lisaks sellega, et tegevus toimub nii autos, kui väljaspool liikumisvahendit. Olenevalt aastaajast on safaril kas põnev või veel põnevam, sest sügisesed vihmad või talvine lumi teevad ettevõtmise ainult huvitavamaks.

Maasturisafaril saab rooli iga soovija, kes omab B-kategooria juhiluba ning on kaine.

Vaata safari pilte galeriist, tutvu hinnakirjaga või võta meiega ühendust ja küsi just enda seltksonnale parim pakkumine.

Safari võib olla osaks ettevõtte üritusest mõnes puhkekeskuses, sest kokkulepel tuleme oma autodega  ise kohale.

Maasturiafarid toimuvad aastaringselt ja iga ilmaga!

UAZ ja vesi

Picture 3 of 10

Vesi UAZ'i ei kohuta

PrintFriendly

Powered by WordPress | Free cell phones brand new for sale. | Thanks to Best at&t deals, Facebook Games and Conveyancing