Tutvustus

Meie Villised

Meie juhtlauseks on: Võimalike ja võimatute ürituste korraldamine 4×4, 6×6, 8×8 vaimus.

Polügonimatkad on 2002 aastal asutatud ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda inimestele maastikusõidu, elamusi ja kogemusi koos asjakohaste nõuannetega. Polügonimatkade eestvedajad hoolitsevad selle eest, et päev maasturiroolis oleks põnev, väljakutseterohke, õpetlik ja kindlasti lõbus. Sa ei pea omama maasturit või maastikusõidu kogemust – auto saad kohapealt, nõuanded samuti. Ka lihtsalt loodusmatkahuvilised ei pea pettuma, sest korraldame motoriseeritud loodusmatku teile meelepärasesse paika, kaasates loodusgiidi või ühendades selle fotokoolitusega.

Kui murrad pead, mida ette võtta ettevõtte kliendi- või suvepäevadel, enda sünnipäeval või ükskõik mis muul üritusel, siis võta meiega ühendust ja oleme kindlad, et saame nõu ja jõuga abiks olla.

Tegutseme peamiselt Harjumaal, Kuusalu lähedal, kuid saame kokkuleppel korraldada üritusi teile meelepärases kohas.

Võta ette 4×4 safari UAZ’idega või osale väljakutseterohkel seiklusmängul.

Uuri tehnika kohta lähemalt, vaata pilte galeriist, tutvu hinnakirjaga või võta meiega ühendust ja küsi, mida soovid. Loe kindlasti ka meie KKK rubriiki, sest sealt saab hea ülevaate, mida offroad üritusele selga ja jalga panna.

Safareid ja loodusmatku korraldades juhindume Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala kaitse-eeskirjast ja kasutame sõidukohtadena Keskkonnaministeeriumi poolt heakskiidetud sõiduradasid.

Tegutseme aastaringi, sest pole halba ilma vaid palju või veel rohkem põnevust!

[si-contact-form form='1']

PrintFriendly

Powered by WordPress | Free cell phones brand new for sale. | Thanks to Best at&t deals, Facebook Games and Conveyancing